TEZ KONTROL RANDEVUSU

Tez kontrolleri randevu alınarak ve de Öğrenci Tez Savunma Sınavında başarılı olduktan sonra yapılmaktadır. Lütfen aşağıdaki Randevu Sistemi yardımıyla size uygun tarih ve görevliyi belirleyiniz. 

Tez Kontrolü Yapan Görevli

Kontrol Yapılan Oda

BEŞİKTAŞ KAMPÜSÜ, A Blok Endüstri Mühendisliği Bölüm Sekreterliği

DAVUTPAŞA KAMPÜSÜ,Taş Kışla Binası A-BLOK,  A-2017 no'lu oda

DAVUTPAŞA KAMPÜSÜ,Taş Kışla Binası A-BLOK,  A-2017 no'lu oda
DAVUTPAŞA KAMPÜSÜ,Taş Kışla Binası A-BLOK,  A-2017 no'lu oda
 

Önemli Hususlar

RANDEVUSUZ VEYA RANDEVU ZAMAN ARALIĞI DIŞINDA TEZ KONTROLÜ YAPILMAMAKTADIR. DOLAYISIYLA LÜTFEN RANDEVUNUZA TAM ZAMANINDA GELMEYE ÖZEN GÖSTERİNİZ. 

  • Tez kontrolüne gelirken, lütfen tezinizin çıktısını alıp geliniz. (Çıktının, siyah-beyaz veya arkalı-önlü olmasında herhangi bir sakınca yoktur. Spiral veya karton kapak yaptırmanız da zorunlu değildir.) 
  • Tezinizin Şablona uygun olarak oluşturulmayan Onay Sayfaları, jüri üyelerine imzalatılsa dahi kabul edilmemekte ve uygun şekilde düzenlenip tekrar imzalatılması istenmektedir. 
  • Tez kontrolü sürecinde, tezlerinizin "YTÜ FBE Tez Yazım Kılavuzu"na uygun olup olmadığı kontrol edilir. Eğer uygun değilse; gerekli düzeltmeleri yapıp, tezinizi tekrar kontrole getirmeniz istenir.
  • Tezlerinizi Yeni Microsoft Word Belgesi oluşturarak, sıfırdan yazmak yerine; aşağıda verilen şablonlar* üzerinde gerekli düzenlemeleri yaparak yazmanız, Tez Yazım Kurallarımıza uygun bir tez oluşturmak açısından daha pratik bir yöntemdir.
  • Teziniz Türkçe ise, "Türkçe Tez Şablonunu", İngilizce ise "İngilizce Tez Şablonunu" kullanınız. Tez Şablonu, Tez Yazım Kılavuzu ve diğer ilgili belgelere ulaşmak için lütfen tıklayınız.
  •  İntihal kontrolü hakkında bilgi için tıklayınız.