THESIS FORMAT CHECK APPOINTMENT

Tez savunmanızı yaptıktan sonra tezlerinizi aşağıdaki Araştırma görevlilerinden birine kontrol ettirmeniz gerekmektedir.

Tez kontrolleri randevu ile yapılmaktadır. Lütfen aşağıdaki Randevu Sistemi yardımıyla size uygun tarih ve görevliyi belirleyiniz. RANDEVUSUZ VEYA RANDEVU ZAMAN ARALIĞI DIŞINDA TEZ KONTROLÜ YAPILMAMAKTADIR. DOLAYISIYLA LÜTFEN RANDEVUNUZA TAM ZAMANINDA GELMEYE ÖZEN GÖSTERİNİZ. )

 

 

 

Important Notice

  • İntihal kontrolü hakkında bilgi için tıklayınız. l kontrolü
  • Tez kontrolü sürecinde, tezlerinizin "YTÜ FBE Tez Yazım Kılavuzu"na uygun olup olmadığı kontrol edilir. Eğer uygun değilse; gerekli düzeltmeleri yapıp, tezinizi tekrar kontrole getirmeniz istenir.
  • Tezlerinizi Yeni Microsoft Word Belgesi oluşturarak, sıfırdan yazmak yerine; aşağıda verilen şablonlar* üzerinde gerekli düzenlemeleri yaparak yazmanız, Tez Yazım Kurallarımıza uygun bir tez oluşturmak açısından daha pratik bir yöntemdir.
  • Teziniz Türkçe ise, "Türkçe Tez Şablonunu", İngilizce ise "İngilizce Tez Şablonunu" kullanınız. Tez Şablonu, Tez Yazım Kılavuzu ve diğer ilgili belgelere ulaşmak için lütfen tıklayınız.
  • Tez kontrolüne gelirken, lütfen tezinizin çıktısını alıp geliniz. (Çıktının, siyah-beyaz veya arkalı-önlü olmasında herhangi bir sakınca yoktur. Spiral veya karton kapak yaptırmanız da zorunlu değildir.) 
  • Tezinizin Şablona uygun olarak oluşturulmayan Onay Sayfaları, jüri üyelerine imzalatılsa dahi kabul edilmemekte ve uygun şekilde düzenlenip tekrar imzalatılması istenmektedir. 

 

Thesis Format Check Official

Room

Res. Assist. Şahika KOYUN YILMAZ

Besiktas Campus A Block Industrial Engineering Department 

Res. Assist. Melih ÇINAR

A-2017

Res. Assist. Ali KARAŞAN

A-2017

Res. Assist. Fatih KAHRAMAN

A-2017

Res. Assist. Ömer Faruk KARAASLAN

A-2017

Address: DAVUTPAŞA KAMPÜSÜ, Kışla Binası, A-BLOK, İKİNCİ KAT, A-2017