DUYURULAR
100-2000 YÖK Doktora Bursu Mülakat Bilgileri
Loading
13.02.2018

100/2000 YÖK Doktora Bursu mülakat sınavları yer, tarih ve saatleri aşağıda verilmiştir.

 

Yenilenebilir Enerji Kaynakları / Teknolojileri (Güneş Enerjisi, Rüzgar Enerjisi, Jeotermal, Hidrogüç)
  Ad Soyad Mülakat Sınav Yeri Tarih Saat
1 HALİL İBRAHİM ÖZEL Kimya Bölümü Bölüm Başkanlığı Toplantı Salonu 14.02.2018 11:00
2 TAHSİN GÖRMÜŞ Kimya Bölümü Bölüm Başkanlığı Toplantı Salonu 14.02.2018 11:00
3 ÖZGEN GÖLLER Kimya Bölümü Bölüm Başkanlığı Toplantı Salonu 14.02.2018 11:00
4 BETÜL KARADOĞAN Kimya Bölümü Bölüm Başkanlığı Toplantı Salonu 14.02.2018 11:00
5 ÇAĞATAY VARIŞ Kimya Bölümü Bölüm Başkanlığı Toplantı Salonu 14.02.2018 11:00
6 YUNUS URALTAŞ Kimya Bölümü Bölüm Başkanlığı Toplantı Salonu 14.02.2018 11:00
7 CANER CEBECİ Kimya Bölümü Bölüm Başkanlığı Toplantı Salonu 14.02.2018 11:00
8 BURAK YILDIZ Kimya Bölümü Bölüm Başkanlığı Toplantı Salonu 14.02.2018 11:00
9 AHMED SAİD AKARDAŞ Kimya Bölümü Bölüm Başkanlığı Toplantı Salonu 14.02.2018 11:00
         
Otonom İnsansız Hava Araçlar
  Ad Soyad Mülakat Sınav Yeri, Tarihi ve Saati Tarih Saat
1 AYHAN YENİLMEZ Mekatronik Mühendisliği Toplantı Salonu 14.02.2018 10:00
2 TOLGA BÜYÜKTANIR Mekatronik Mühendisliği Toplantı Salonu 14.02.2018 10:00
3 KIVANÇ KÜÇÜK Mekatronik Mühendisliği Toplantı Salonu 14.02.2018 10:00
4 DİLAN BAKIR Mekatronik Mühendisliği Toplantı Salonu 14.02.2018 10:00
5 ÖMER GÜRSOY Mekatronik Mühendisliği Toplantı Salonu 14.02.2018 10:00
6 MURAT ÇAL Mekatronik Mühendisliği Toplantı Salonu 14.02.2018 10:00
         
Savunma Bilişimi, Modelleme ve Simulasyon
  Ad Soyad Mülakat Sınav Yeri, Tarihi ve Saati Tarih Saat
1 RAMAZAN ÖRNEK Fen Bilimleri Enstitüsü Toplantı Salonu 1 14.02.2018 15:00
2 SİBEL DİNÇ Fen Bilimleri Enstitüsü Toplantı Salonu 1 14.02.2018 15:00
3 AHMET ÇAĞRIBİLİR Fen Bilimleri Enstitüsü Toplantı Salonu 1 14.02.2018 15:00
4 FATİH KILIÇ Fen Bilimleri Enstitüsü Toplantı Salonu 1 14.02.2018 15:00
5 APTULLAH KARAKAŞ Fen Bilimleri Enstitüsü Toplantı Salonu 1 14.02.2018 15:00
6 BUĞRA ERDEM Fen Bilimleri Enstitüsü Toplantı Salonu 1 14.02.2018 15:00
7 MERT ERSEN Fen Bilimleri Enstitüsü Toplantı Salonu 1 14.02.2018 15:00
         
Robot Teknolojileri
  Ad Soyad Mülakat Sınav Yeri, Tarihi ve Saati Tarih Saat
1 FURKAN GÜMÜŞ Kontrol Otomasyon Mühendisliği Bölüm Başkanlığı Toplantı Salonu 14.02.2018 14:30
2 HAMZA ERGÜDER Kontrol Otomasyon Mühendisliği Bölüm Başkanlığı Toplantı Salonu 14.02.2018 14:30
3 TEMEL SÖNMEZOCAK Kontrol Otomasyon Mühendisliği Bölüm Başkanlığı Toplantı Salonu 14.02.2018 14:30
4 ARİF ULU Kontrol Otomasyon Mühendisliği Bölüm Başkanlığı Toplantı Salonu 14.02.2018 14:30
5 CEREN ÖZBİLGİ Kontrol Otomasyon Mühendisliği Bölüm Başkanlığı Toplantı Salonu 14.02.2018 14:30
         
Sıvı Arıtma Teknolojileri
  Ad Soyad Mülakat Sınav Yeri, Tarihi ve Saati Tarih Saat
1 AYSUN ÖZDEMİR Çevre Mühendisliği Bölüm Başkanlığı Toplantı Salonu 14.02.2018 11:00
2 ELİF BURCU ATÇI Çevre Mühendisliği Bölüm Başkanlığı Toplantı Salonu 14.02.2018 11:00
3 EMRE KORKMAZ Çevre Mühendisliği Bölüm Başkanlığı Toplantı Salonu 14.02.2018 11:00
4 BERK TIRNAKÇI Çevre Mühendisliği Bölüm Başkanlığı Toplantı Salonu 14.02.2018 11:00
5 HAKAN SERBEST Çevre Mühendisliği Bölüm Başkanlığı Toplantı Salonu 14.02.2018 11:00
6 ÖZGÜR ÖZCAN Çevre Mühendisliği Bölüm Başkanlığı Toplantı Salonu 14.02.2018 11:00
7 NİLÜFER KOÇYİĞİT Çevre Mühendisliği Bölüm Başkanlığı Toplantı Salonu 14.02.2018 11:00
8 HİCRET KIRTAY Çevre Mühendisliği Bölüm Başkanlığı Toplantı Salonu 14.02.2018 11:00
         
Biyomalzeme ve Doku Mühendisliği
  Ad Soyad Mülakat Sınav Yeri, Tarihi ve Saati Tarih Saat
1 EMİNE ŞELÇUK Biyomühendislik Bölüm Başkanlığı Toplantı Salonu 14.02.2018 10:00
2 DİLAN ALTAN Biyomühendislik Bölüm Başkanlığı Toplantı Salonu 14.02.2018 10:00
3 ECEM TİRYAKİ Biyomühendislik Bölüm Başkanlığı Toplantı Salonu 14.02.2018 10:00
4 FATİH ÇİFTÇİ Biyomühendislik Bölüm Başkanlığı Toplantı Salonu 14.02.2018 10:00
5 NİLAY ÜSTÜN Biyomühendislik Bölüm Başkanlığı Toplantı Salonu 14.02.2018 10:00
6 SELİN SARIYER Biyomühendislik Bölüm Başkanlığı Toplantı Salonu 14.02.2018 10:00
7 YEŞİM KARAHAN Biyomühendislik Bölüm Başkanlığı Toplantı Salonu 14.02.2018 10:00
8 FATMA TAMBAĞ Biyomühendislik Bölüm Başkanlığı Toplantı Salonu 14.02.2018 10:00
9 CEM REŞAT ÜSTÜNDAĞ Biyomühendislik Bölüm Başkanlığı Toplantı Salonu 14.02.2018 10:00
10 İLKGÜL AKMAYAN Biyomühendislik Bölüm Başkanlığı Toplantı Salonu 14.02.2018 10:00
11 ANIL TEVFİK KOÇER Biyomühendislik Bölüm Başkanlığı Toplantı Salonu 14.02.2018 10:00
12 ELİF LÜTFİYE KAHVECİ Biyomühendislik Bölüm Başkanlığı Toplantı Salonu 14.02.2018 10:00
         
Mikro ve Nanoteknoloji
  Ad Soyad Mülakat Sınav Yeri, Tarihi ve Saati Tarih Saat
1 BUKET BULUT KOCABAŞ Fizik Bölümü Toplantı Salonu 14.02.2018 11:00
2 HAKAN KARADEMİR Fizik Bölümü Toplantı Salonu 14.02.2018 11:00
3 GÜLŞAH BAKIRDÖĞEN Fizik Bölümü Toplantı Salonu 14.02.2018 11:00
4 ONUR AĞMA Fizik Bölümü Toplantı Salonu 14.02.2018 11:00
5 NUŞİK GEDİKOĞLU Fizik Bölümü Toplantı Salonu 14.02.2018 11:00
6 MEHMET AYDOĞDU Fizik Bölümü Toplantı Salonu 14.02.2018 11:00
7 TUĞÇE ÇİNKO Fizik Bölümü Toplantı Salonu 14.02.2018 11:00
8 MEHMET DERYA ÖZEREN Fizik Bölümü Toplantı Salonu 14.02.2018 11:00
9 NEŞE AKSEL FIRAT Fizik Bölümü Toplantı Salonu 14.02.2018 11:00
10 FATİH HAZAR Fizik Bölümü Toplantı Salonu 14.02.2018 11:00
         
Şehir ve Bölge Planlama
  Ad Soyad Mülakat Sınav Yeri, Tarihi ve Saati Tarih Saat
1 ŞEYMA SARIARMAĞAN Şehir ve Bölge Planlama Bölümü (D –309) 14.02.2018 11:00
2 CEMRE YAZ DEMİRCİOĞLU Şehir ve Bölge Planlama Bölümü (D –309) 14.02.2018 11:00
3 FATMA AZİZE ZÜLAL AYDINOL Şehir ve Bölge Planlama Bölümü (D –309) 14.02.2018 11:00
4 ŞEFİKA AYŞE NUR PEKİN Şehir ve Bölge Planlama Bölümü (D –309) 14.02.2018 11:00
5 DİDAR TAŞKAN Şehir ve Bölge Planlama Bölümü (D –309) 14.02.2018 11:00
6 MESUT ÖZTÜRK Şehir ve Bölge Planlama Bölümü (D –309) 14.02.2018 11:00
7 TUĞBA BAKIRCI Şehir ve Bölge Planlama Bölümü (D –309) 14.02.2018 11:00
8 ÖNDER DİNLER Şehir ve Bölge Planlama Bölümü (D –309) 14.02.2018 11:00
9 Ö.DUYGU AKGÜL ACARALP Şehir ve Bölge Planlama Bölümü (D –309) 14.02.2018 11:00
10 EYLEM ŞEVİK Şehir ve Bölge Planlama Bölümü (D –309) 14.02.2018 11:00
11 TURKAN C.ÜNAL BAŞTÜRK Şehir ve Bölge Planlama Bölümü (D –309) 14.02.2018 11:00
12 SEMİH İĞCİ Şehir ve Bölge Planlama Bölümü (D –309) 14.02.2018 11:00
13 RUMEYSA CEYLAN Şehir ve Bölge Planlama Bölümü (D –309) 14.02.2018 11:00
14 DERYA KARA Şehir ve Bölge Planlama Bölümü (D –309) 14.02.2018 11:00
15 EMİNE KASABOĞLU Şehir ve Bölge Planlama Bölümü (D –309) 14.02.2018 11:00
16 PINAR AYDIN Şehir ve Bölge Planlama Bölümü (D –309) 14.02.2018 11:00
17 GONCA NURGÜL AKGÜL Şehir ve Bölge Planlama Bölümü (D –309) 14.02.2018 11:00
         
Sürdürülebilir ve Akıllı Ulaşım
  Ad Soyad Mülakat Sınav Yeri, Tarihi ve Saati Tarih Saat
1 SENCER OKTAV Fen Bilimleri Enstitüsü Toplantı Salonu 1 14.02.2018 14:00
2 ONUR ŞİMŞEK Fen Bilimleri Enstitüsü Toplantı Salonu 1 14.02.2018 14:00
3 MUSTAFA ERUYAR Fen Bilimleri Enstitüsü Toplantı Salonu 1 14.02.2018 14:00
4 SERCAN ÇAKIR Fen Bilimleri Enstitüsü Toplantı Salonu 1 14.02.2018 14:00
5 RUCHAN DENİZ Fen Bilimleri Enstitüsü Toplantı Salonu 1 14.02.2018 14:00
6 FURKAN ÖZOĞUL Fen Bilimleri Enstitüsü Toplantı Salonu 1 14.02.2018 14:00
7 SEDEF BÜŞRA İŞLER Fen Bilimleri Enstitüsü Toplantı Salonu 1 14.02.2018 14:00
         
Gıda Güvenliği ve Gıda Güvencesi
  Ad Soyad Mülakat Sınav Yeri, Tarihi ve Saati Tarih Saat
1 KÜBRA DOĞAN Gıda Müh. Bölümü Toplantı Salonu (A-148) 14.02.2018 11:00
2 HİLAL KILMANOĞLU Gıda Müh. Bölümü Toplantı Salonu (A-148) 14.02.2018 11:00
3 AYŞEGÜL SÜMEYYE ARZUMAN  Gıda Müh. Bölümü Toplantı Salonu (A-148) 14.02.2018 11:00

 

 

NOT: Öğrenciler sadece bilgilerinin ilan edildiği alanlarda sınava girebilecek olup, sınavlar 100/2000 Burs Üst Komisyonu tarafından değerlendirilecektir.

>> Tüm Duyurular